Niedzielne utrudnienia w ruchu

Szanowni Mieszkańcy!!! Informujemy, że w związku z biegiem VI Wolsztyńska Dziesiątka, w niedzielę (28 maja) w godzinach 13.00 – 15.45 z ruchu drogowego zostaną wyłączone następujące ulice Wolsztyna:  Poniato (...)

Uwaga na strefę zamieszkania

Przypominamy Państwu, że w rejonie ulic: Kościelna, Rynek, Poznańska (od skrzyżowania z Rynkiem do skrzyżowania z ul. 5 Stycznia),  od  listopada  2016 roku funkcjonuje  &bd (...)

Poznańska jak z projektu

Uprzejmie informujemy, że zakończyły się prace związane z I etapem wymiany nawierzchni chodnika po lewej stronie ul. Poznańskiej – na odcinku od Rynku do Ronda Solidarności.

(...)

Wznowiono kursy pociągów

Dzień 15 maja 2017 to data ważna dla wolsztyńskiej turystyki i pasjonatów kolei parowej. Dziś po trzech latach przerwy wznowiono kursy pociągów w codziennym rozkładzie liniowym z Wolsztyna do Leszna oraz (...)

Nowy plac zabaw jest już gotowy

Dziś do użytku oddany został nowy plac zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu zlokalizowanego przy skrzyżowaniu ulicy Niałeckiej z ulicą Poniatowskiego.

(...)

Dystrybutory woreczków na psie odchody

W dniach 9-10 maja 2017 r. na terenie miasta Wolsztyna zamontowano 15 dystrybutorów woreczków na psie odchody, których lokalizacje przedstawia poniższa tabela.

(...)

Podziękowania za organizację Dni Ziemi Wolsztyńskiej 2017

Tegoroczne Dni Ziemi Wolsztyńskiej już za nami. Co prawda pogoda nie dopisywała, ale ciekawy program sprawił, iż każdy znalazł w nim coś dla siebie. Odwiedziło nas wielu znajomych i turystów. Wierzę, iż wywieźli (...)

Plany nowego kąpieliska i plaży w Wolsztynie

W dniu 18 kwietnia 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Wolsztynie odbyła się prezentacja koncepcji na zagospodarowanie nabrzeża parku miejskiego w Wolsztynie. Dokument koncepcyjny pod nazwą KĄPIELISKO Z OCZYSZCZONĄ WODĄ I (...)

« »