Prace porządkowe wybranych terenów rekreacyjno-wypoczynkowych

W związku ze sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, Urząd Miejski w Wolsztynie zlecił wykonanie prac porządkowych wybranych terenów rekreacyjno-wypoczynkowych.

(...)

Spotkanie informacyjne - dofinansowanie dla osób fizycznych

Burmistrz Wolsztyna zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne z doradcami energetycznymi Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Spotkanie dotyczyć bę (...)

Zmiana organizacji ruchu

Uprzejmie informujemy, że z dniem 27 stycznia b.r. wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu w rejonie ulic: Sienkiewicza, Marcinkowskiego, Mickiewicza i Ogrodowa, polegająca na...

(...)

Kwalifikacja wojskowa w Mieście i Gminie Wolsztyn

Kwalifikacja wojskowa w  Mieście i Gminie Wolsztyn potrwa od dnia  7 – 16 marca 2017 roku i dotyczy: mężczyzn urodzonych w 1998 r., mężczyzn urodzonych w latach 1993-1997, którzy nie posiadają&nb (...)

Projekty współfinansowane ze środków zewnętrznych w latach 2015-2016

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem projektów współfinansowanych z środków zewnętrznych w latach 2015-2016 na terenie Gminy Wolsztyn.

(...)

Inwestycje zrealizowane w latach 2015-2016

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem zrealizowanych inwestycji w latach 2015-2016 na terenie Gminy Wolsztyn.

(...)

Zmiana organizacji ruchu w centrum Wolsztyna

Z dniem 18 listopada 2016 r. wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu w rejonie ulic: Kościelna, Rynek, Poznańska (od skrzyżowania z Rynkiem do skrzyżowania z ul. 5 Stycznia), polegająca na oznako (...)

Strefy parkowania w soboty za darmo !

W sobotę 22 października 2016 r. wchodzi w życie uchwała nr XXVI/251/2016 Rady Miejskiej w Wolsztynie zmieniająca zasady postoju w miejskiej strefie płatnego parkowania. Zwalnia ona kierowców z opłat za post&oac (...)

Informacja o utrudnieniach w ruchu drogowym

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA ANEZ Zenon Cholewa Niałek Wielki 140, 64-200 Wolsztyn, informuje o utrudnieniach w ruchu w centrum Wolsztyna, ul. Kościelna 8, w związku z prowadzonymi pracami rozbiórkowymi i budowlany (...)

« »